מה יהפוך את האירוע שלכם לביתי ומזמין עבור האורחים?

קרדיט תמונה: pexels

תחושה ביתית גם בשיא החגיגות

באולם האירועים הראוותני שהזמנו יש לא פעם הילה של יוקרה. רבים מאיתנו יודעים להעריך אותה – התחושה של ההוד, הראוותנות וההשקעה. אבל דווקא ביום החתונה או בר המצווה של הבן הבכור, יש משהו נחמד גם בלשמור על מידה מסוימת של פשטות. באירועים הכי מיוחדים שיש לנו בחיים נרצה להרגיש הכי נאהבים על ידי הקרובים אלינו ולהנות מחגיגה ברמה הגבוהה ביותר ובכל זאת, שמירה על אווירה נעימה ומזמינה עבור האורחים היא דבר חשוב במיוחד. אז נניח רגע את היוקרה בצד וניזכר רגע בדברים הקטנים שיכולים להפוך בקלות כל אירוע למשפחתי יותר, חווייתי ואפילו מעט ביתי.

 

עיצוב פרחוני נעים וטבעי

בתי אירועים רבים מציעים בעיצוב האולם לשלב ארגוני פרחים במבחר אדיר של סגנונות. הדבר לא באמת מפתיע – לפרחים יש אפקט מרגיע ונעים במיוחד. שילוב של פרחים בעיצוב האירוע לא רק יוסיף הרבה חן לסגנון העיצובי אלא יהפוך את האירוע למעט חוויתי יותר הן עבורכם והן עבור האורחים.

 

שולחנות בגדלים משתנים

לאירוע המיוחד שלכם יגיעו קרובי משפחה רבים – משפחות קטנות שמעדיפות לשבת ביחד לבדם ומשפחות גדולות שמעוניינות לשבת עם משפחות נוספות. מיקום של שולחנות בגדלים משתנים היא דרך מצוינת לאפשר לאורחים להרגיש בנוח ולמצוא את מקומם האישי בנוחות ונועם. מדובר בצעד פשוט במיוחד שיכול לשדרג את האירוע בקלות.

 

אוכל ביתי ומזמין

אם אתם יודעים להעריך את האוכל של הבית – יכול להיות ששווה לכם לשלב אותו גם באירוע החגיגי שאתם מארגנים. הכנה של כמות גדולה של אוכל ביתי בבית היא כמובן מורכבת, אבל תוכלו לבקש מהקייטרינג ללכת על אוכל פשוט יותר, אוכל מזמין ודווקא מעט פחות ראוותני. עבור רבים מאיתנו יכול להיות מדובר בצעד פחות אטרקטיבי, אבל במקרים רבים מדובר בצעד שיכול להוסיף הרבה ייחודיות וחן לאירוע.

 

גם בדברים הקטנים

בסופו של דבר, ארגון של אירוע ביתי ונעים דורש ללא ספק התייחסות לדברים גדולים ומשמעותיים כמו אוכל וסגנון עיצוב האולם, אבל חשוב לא פחות – יש להתייחס גם לדברים הקטנים. שילוב של שילוט נכון באולם האירועים משמעותי לחוויה האישית של האורחים בעת האירוע וייקל עליהם במציאת מקומות הישיבה, השירותים ועמדות המזון. באתר "עדן חותמות" תוכלו למצוא מגוון אדיר של שלטים – החל משלטי חנייה ושלטי כניסה ועד לשלטים לבניין, לחדר ולמטבח. תהיו בטוחים שתוכלו למצוא שם את השלט המושלם עבורכם.

יאללה, עכשיו כשאתם כבר יודעים הכל נשאר רק להמשיך בתכנון החגיגה. מאחלים לכם הרבה נחת ובשמחה באירוע. בהצלחה!

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

בלוג

מתנה למורה לסוף שנה

סוף שנת הלימודים קרבה וזה הזמן שהורים ותלמידים כאחד מחפשים את המתנה הטובה והמרגשת ביותר עבור המורה שלהם, אשר ליווה

התקשרו עכשיו