בחירת מזכרות לאירועים באופקים

 

 

 

חלק מתרבות האירועים באופקים כוללת מתן מזכרות לאורחים. מדובר במתנות קטנות, אישיות, משעשעות, מיוחדות או מרגשות. זהו בעולם עשיר המציע אינספור אפשרויות למזכרות, ובכדי לסייע לכם בבחירת מזכרות מתאימות, לפניכם מספר עצות ורעיונות בנושא.

 

עומדים בפני אירוע ולא יודעים באילו מזכרות לבחור לאורחים? לפניכם כמה עצות ורעיונות שיעזרו בבחירת מזכרות לאירועים באופקים, אשר יתאימו לדרישות קהל מתוחכם וביקורתי שכבר ראה הכל.

התאמת הקונספט של מזכרות לאירועים באופקים

 

הדרך הטובה ביותר לבחור מזכרות לאירועים באופקים הינה על ידי התאמת המזכרת לקונספט של האירוע. כך למשל, לחתונה באווירה חורפית ניתן לבחור במזכרת של כוס תה עם הדפס של חורף וציון תאריך החתונה. כמו כן לחתונה מסורתית אפשר לבחור בברכת דרך או ברכת מזון מעוצבת עם הקדשה של החתן והכלה, ואילו לחתונה הטבע אפשר להעניק לאורחים עציץ קרמיקה ייחודי עם צמח חביב.

 

שיקולים נוספים בבחירת מזכרות

 

מלבד התאמה לקונספט בעת בחירת מזכרות לאירועים באופקים יש לקחת בחשבון את אופי המזומנים. כך למשל יש הבדל בין קהל צעיר למבוגר, קהל חילוני לדתי, קהל אופקים או מהפרברים וכו'. כמו כן יש לקחת בחשבון את הגדרות התקציב עבור המזכרות, לחלקם למספר המוזמנים וכך להבין את  העלות שאתם יכולים להשקיע בכל מזכרת.

מזכרות לאירועים באופקים

מזכרות לאירועים באופקים מעשה ידכם

 

במידה ואתם נדרשים להתמודד עם קהל מוזמנים שכבר ראה הכול ושיש לו הכל, מתנות אישיות מעשה ידיכם יספקו מענה הולם. מזכרות אלו יכולות למשל להיות חלוקי נחל שאספתם בכנרת, עליהם עם רשמתם עם טוש איכותי מצד אחד מילת ברכה כמו אושר או שפע, ומצד שני את תאריך החתונה. כמו כן, אם מדובר בחתונה בשישי בצהרים תוכלו להפתיע את האורחים עם מיני חלות טריות מעשה ידכם, או שנאפו במיוחד עבורכם.

 

מזכרות מיוחדות באמת

 

בכדי לרגש קבל מוזמנים  לא אחת יש צורך במזכרות באמת מיוחדות, מפתיעות ויצירתיות. כך למשל, תוכלו לספק להם לנסיעה חזרה בקבוקוני מים עם הקדשה אישית, או להזמין לכל אורח סבון איכותי במארז אישי. כמו כן תוכלו להזמין עבורם צמיד בעבודת יד כנגד עין הרע עם תאריך של החתונה, או אולי תרצו להפתיע אותם עם הדפסה של יצירת אומנות מפורסמת על גבי מגנט שהוסף לה טקסט מתוחכם.

 

כולם אוהבים מתוק

 

אם לאירוע שלכם מגיעים מוזמנים מעולמות שונים שכמעט ואין להם מכנה משותף, תמיד תוכלו לבחור במתנה קטנה, איכותית ומתוקה שכולם בכל גיל ומכל מין אוהבים. את המזכרת המתוקה תוכלו להגיש למשל בתוך צנצנת קטנה ומעוצבת עם הדפס אישי על גביה. כמו כן תוכלו לבחור במארז אישי של שוקולדים, למשל כקופסא של חתן וכלה עם ברכה אישית מודפסת, או ללכת על הקונספט הקלאסי של שקית מהודרת עם סוכריות שקדים מצופות אליה מצורף כרטיס ברכה.

 

עוד שלל רעיונות למזכרות

 

מלבד האמור לעיל, יש עוד שלל רעיונות עבור מזכרות לאירועים בתל אביב המתאימים לקונספט, קהל יעד והגדרות תקציב. כך למשל, תוכלו להעניק לכל אורח תכשיט כסף או מצופה כסף בעיצוב אישי. כמו כן ניתן לבחור בכובע, מטפחת או חולצה מעוצבת עם הדפס הקדשה אישית, לתת לכל אורח קופון לבית קפה, להעניק להם ספרון שירים עם הקדשה משלכם, סידור עם הקדשה ועוד.

 

 

 

 

 

 

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

בלוג

בלונים לכל אירוע

מזל טוב! אתם עומדים בפני חגיגה של אירוע מיוחד ומחפשים אחר דרך אטרקטיבית ליצור עניין? ייתכן ובלונים הם הפתרון בעבורכם.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור
התקשרו עכשיו