האם כדאי להזמין בר אקטיבי בתל מונד ?

 

 

בחלק גדול מהאירועים המשפחתיים והעסקיים, הכוללים עשרות ומאות מוזמנים, נהוג לשלב בר אלכוהול משובח שיתרום לאווירה וירווה את "צימאון" המוזמנים למשקאות החריפים. אכן, קצת אלכוהול מעולם לא הזיק לרחבת הריקודים, למפגשים בין אנשים ולכיף בחתונה, במסיבת רווקים או באירוע חברה. יחד עם זאת, יש המתלבטים אם כדאי להזמין בר אקטיבי בתל מונד או שמא להסתפק בשירותי בר רגילים. בואו נראה למי הבר האקטיבי מתאים.

 

בר אקטיבי בתל מונד – מה זה בכלל?

בר אקטיבי בתל מונד

אם אתם חושבים על בר אקטיבי בתל מונד, כדאי שתבינו במה בכלל מדובר על מנת שתוכלו לבצע את ההזמנה בביטחון, בידיעה שאתם יודעים לקראת מה אתם הולכים ומה יהיה באירוע. בר אקטיבי מציעה למעשה את שירותי הבר הרגילים, כלומר משקאות אלכוהוליים, אך הוא אינו מסיים כאן את תפקידו. למעשה מדובר בבר שתפקידו להעצים ולהגביר את השמחה וההתלהבות באירוע, עם יציאה אל מחוץ לדלפק והתערבות בין המוזמנים. האם זה מתאים לאירוע שלכם? המשיכו לקרוא את השורות הבאות.

 

כאמור, בר אקטיבי בתל מונד משמעו שיש מי שיוצא החוצה אליכם ואל המוזמנים שלכם. מי יוצא? מדובר בברמנים מיומנים, במלצרים שמבינים במשקאות ולעיתים גם ברקדניות, אשר מסתובבים עם מגשים בין האורחים. התפקיד שלהם הוא להרגיש ולזהות את האנרגיה כרגע באירוע, לראות את האנשים וליצור עימם תקשורת עם הצעה לעוד משקה "מרענן".

במילים אחרות, מדובר בשירות שמקפיץ את האווירה, כאשר אל המשקאות מצטרפות עוד "אטרקציות" בהתאם למה שהבר מציע – למשל לבוש ייחודי של המלצרים והמלצריות, ריקודים וקישוטים, משקאות המוגשים בכלים מיוחדים כמו פירות, חלוקת סוכריות גומי, ועוד.

 

התאמה של בר אקטיבי בתל מונד לאירוע

 

בחירת שירותי בר אקטיבי בתל מונד תלויה בראש ובראשונה בקונספט של האירוע. כך למשל, בחתונה צעירה, שמחה ומשוחררת אין ספק שמדובר בשירות מצוין, עם אנשים שיודעים לשמוח, אוהבים לחזק את האנרגיות, ומשקאות שיוצרים חגיגה של ממש. הדבר נכון גם לגבי אירועים חברה שבהם רוצים לשחרר את הרסן, מסיבת רווקים או רווקות רבת משתתפים, וכן הלאה.

 

לעומת זאת, אם מדובר באירוע יותר מעונב, רשמי ומכובד, ייתכן שהבר האקטיבי פחות יתאים לו. במקרה זה, כאשר רוצים לשמור על גבולות ברורים ועל אווירה מתוכננת ומחושבת, שירותי בר רגיל בהחלט יעשו את העבודה. מאידך, תמיד כדאי לבדוק עם החברה שמציעה את השירות האם בר אקטיבי יכול להשתלב גם באירוע כזה, כאשר הדגש הוא על פחות דינאמיות ועדיין עידוד האווירה והאינטראקציות.

 

מהי העלות של הבר?

 

העלות של בר אקטיבי מושפעת ממספר פרמטרים, אך באופן כללי יש לציין כי המחיר יותר גבוה משירותי בר רגילים. בין היתר, מה שמשפיע על העלויות הוא כמובן טיב המשקאות, כמות המשקאות שנצרכת באירוע, וכן מספר הברמנים והמלצרים, מספר השעות של האירוע, ואטרקציות ובקשות מיוחדות שלכם.

 

 

 

 

שתפו פוסט זה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים

בלוג

מתנה למורה לסוף שנה

סוף שנת הלימודים קרבה וזה הזמן שהורים ותלמידים כאחד מחפשים את המתנה הטובה והמרגשת ביותר עבור המורה שלהם, אשר ליווה

נישואים אזרחיים בחו"ל

נישואים אזרחיים בחו"ל הם תהליך של נישואים במדינה שאינה מולדתו. זהו הליך משפטי המאפשר לאנשים להתחתן במדינה אחרת ולהכיר בנישואיהם

התקשרו עכשיו